Sīkdatņu politika

Kas ir sīkdatnes

Sīkdatne ir neliela teksta datne, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

Kā mēs izmantojam sīkdatnes

Mēs izmantojam sīkdatnes tīmekļa vietnē bionams.lv, lai palīdzētu mums izprast tās izmantošanu un apmeklētāju darbības tīmekļa vietnē.

Sīkdatnēs tiek apkopota dažāda informācija par to, kā Jūs izmantojat mūsu tīmekļa vietni, piemēram, pieslēguma laiks, ilgums, IP adrese, un dažāda anonīma informācija par jūsu darbībām tīmekļa vietnē.

Kā arī lietotāju ērtībai, lai katrā vietnes apmeklējuma reizē nevajadzētu atkārtoti prasīt jūsu piekrišanu, lietotājvārdu un paroli, lai pieslēgtos savam kontam.

Analītikai

Tīmekļa vietnē bionams.lv izmanto Jetpack (WordPress.com Analytcs and Security) un Google Inc. analītikas servisu Google Analytics, kas mums palīdzēs noteikt un apkopot tīmekļa vietnes apmeklēšanu, kā tiek lietota vietne, un palīdzēs mums plānot turpmākos tīmekļa vietnes uzlabojumus.

Google Inc pakalpojumu sniegšanas noteikumi, Google Analytics pakalpojuma lietošanas noteikumi un Google Analytics datu drošība un konfidencialitāte

Citas sīkdatnes

Tīmekļa vietnē bionams.lv netiek izmantotas citas trešo pušu, izsekošanas vai reklāmas sīkdatnes.

Atteikšanās no sīkdatnēm

Ja vēlaties atteikties no sīkdatņu izmantošanas, jūs varat veikt pārlūkprogrammas iestatījumu maiņu, lai dzēstu esošās sīkdatnes un atteiktos no jaunām sīkdatnēm.

Ja nevēlaties, lai Google Analytics izmanto jūsu datus, jums ir nepieciešams uzstādīt pārlūkprogrammas Google Analytics atteikšanās papildinājumu.

Papildus informācija par sīkdatnēm

Papildu informāciju par sīkdatnēm, kā arī kā tās iespējams pārvaldīt vai izdzēst, varat iegūt mājaslapā www.aboutcookies.org.

Politikas grozījumi

Sīkdatņu politika pēc nepieciešamības var tikt grozīta bez iepriekšējā brīdinājuma.

Sīkdatņu politikas piekrišana

Lietojot tīmekļa vietni, jūs piekrītat SIA “Bio Nams” Sīkdatņu politikai.

Mainoties Sīkdatņu politikai un turpinot lietot SIA “Bio Nams” tīmekļa vietni, jūs apliecināt Sīkdatņu politikas izmaiņām.

Ja nepiekrītat Sīkdatņu politikai, lūdzam tīmekļa vietni nelietot.